16 червня – День Батька 2019

Офіційно Дня Батька в Україні було затверджено нещодавно, лише в травні цього року, і відтепер свято щорічно відзначатиметься в третю неділю червня. Цей день є важливим для забезпечення всебічного розвитку сім’ї та підвищення статусу чоловіка як батька у процесі виховання дітей.

Свято взяло свій початок у 1909 році, і вперше було відзначене у місті Спокан, штату Вашингтон, США. Ініціатором виступила Сонора Смарт, із вдячністю до свого батька, який після смерті дружини самостійно виховував та турбувався про шістьох дітей, самовіддано даруючи їм свої тепло та любов.

На жаль, іноді можна почути думку, що роль батька в сім’ї – виключно матеріальна. Але це не так. Для емоційного благополуччя та гармонійного розвитку дитини важлива присутність обох люблячих батьків. Саме ігри з татом в ранньому віці є найбільш активними, він лоскоче, підкидає в повітря, влаштовує жартівливі бої. Ближче до підліткового віку батько стає авторитетом і взірцем, допомагає формуванню життєвої позиції, моральних цінностей та самооцінки дитини. Саме завдяки йому у дитини з’являється почуття безпеки та довіри навколишньому світу, вміння впевнено виражати себе, прагнути до розвитку та реалізації. А вже в дорослому віці батько стає добрим другом та мудрим порадником, до якого ми завжди можемо звернутися.

Ми вітаємо кожного батька з цим чудовим святом та дякує за вашу підтримку і турботу! 😌

На данном изображении может находиться: текст

This entry was posted in npa, public holiday