Дивізіон стресу та психологічної травми

З 1 березня в НПА стартує новий членський рік. Ми розпочинаємо серію інформаційних постів про наші дивізіони. Почнемо з дивізіону стресу та психологічної травми.

Наш дивізіон стресу  і психологічної травми є відносно молодим. Ми були створені наприкінці 2019 року. З того часу ми інтенсивно розвиваємося. Нашими цілями є перш за все розвиток професійної спільноти травмотерапевтів. Це навчальні проекти, методична підтримка, супервізійна підтримка, підтримка наукових досліджень. Одна з наших унікальностей полягає в тому, що ми об’єднуємо спеціалістів цивільних  і сектора безпеки та оборони.  Якщо ви є професійний психолог, психотерапевт, психіатр та хочете розвиватися і розвивати травмотерапію в Україні (або вам відгукуються наші цілі) – будемо раді бачити вас в нашому дивізіоні.

Наприкінці 2019 року нам вперше в Україні вдалося розпочати проект підготовки кваліфікованих спеціалістів у роботі з психологічною травмою, EMDR-Practitioner, за міжнародними стандартами де проходять навчання  представники сектора безпеки та оборони. Навчальний проект супроводжують тренери і супервізори з України, Австрії, Німеччини, Італії. Учасники проекту пройшли попередній відбір атестаційної комісії. Усі вони мають великий практичний досвід в різних сферах та умовах роботи. По завершенню навчання і виконанні усіх умов навчального проекту, спеціалісти отримають міжнародні сертифікати з внесенням у реєстри. 

Якщо ви хочете приєднатися до дивізіону стресу та психологічної травми – контактні дані його модератора ви можете знайти за посиланням https://npa-ua.org/priyednatisya-do-nas/format-priyednannya-ta-printsipi-chlenstva/

This entry was posted in Uncategorized