ДРУГИЙ РАУНД ДОСЛІДЖЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО ВПЛИВУ КОРОНАВІРУСУ

НПА є партнером міжнародного дослідження психологічного впливу коронавірусу, що проводиться під проводом Національної служби здоров’я Великобританії (NHS). Від імені команди дослідників, хочемо подякувати усім, хто долучився та просимо взяти участь в другому раунді. Тепер запитань набагато менше, і опитування займе до 15 хв. вашого часу.

Ми вже знаємо, що під час першого локдауну:
 найважче вам було лишатися вдома у відповідності з вказівками уряду та утримуватись від зустрічей з друзями та родиною;
 найбільше ви переймаєтесь, що коронавірус може позбавити працездатності, а також можливості піклуватись про інших (в тому числі про домашніх улюбленців);
 найактуальніше переживання – організація шкільного навчання дітей, яке наразі суттєво обмежує батьків у можливості працювати та заробляти на життя.
 ваші найчастіші поради – достовірне інформування та боротьба з фейками; детальне пояснення необхідності усіх заходів без нагнітання та залякувань; посилення соціальної підтримки (навчання людей як підтримувати одне одного та посилення соціальних послуг для тих, хто цього потребує).
Будь ласка, долучайтесь до поширення інформації та, власне, опитування — зробіть свій внесок у науку.  Заповнити форму можна ТУТ.

This entry was posted in Uncategorized