COVID19. Мережа психологічної допомоги

Міжнародна співпраця
Національна психологічна асоціація співпрацює з різними міжнародними професійними об’єднаннями психологів, серед яких:

European Federation of Psychologists Associations

Національна психологічна асоціація є Національним представником України у даній організації. Члени НПА входять до різних комітетів EFPA, а також займаються імплементацією в Україні міжнародної системи сертифікації психологів EuroPsy.

 

American Psychological Association

 

Американська психологічна асоціація є однією з найбільш авторитетних фахових спільнот у світі. У 2018 році АPA надала Україні грант на проведення Національного круглого столу, а також надала користувацький доступ до баз фахової літератури PsycNet.

The British Psychological Society

Наразі Національна психологічна асоціація веде перемовини з Британським психологічним співтовариством щодо співпраці та підтримки розвитку фахової психології в Україні.

El Colegio Colombiano de Psicólogos

У 2019 році Національна психологічна асоціація підписала меморандум про співпрацю з Асоціацією психологів Колмубії. Наразі керівництво асоціацій досягнуло домовленостей про проведення низки спільних заходів та освітніх лекцій, а також  діяльності у галузі превенції кліматичніх змін.

La Sociedad Cubana de Psicología

В останіі дні 2019 року Національна психологічна асоціація підписала меморандум про взаєморозуміння із Кубинським товариством психології. Співпраця двох асоціацій направлена на обмін досвідом у сфері науки та практики.