В рамках НПА відкривається новий дивізион: Психологія харчової поведінки. Його місія: сприяння розвитку інформування, профілактики та корекції харчової поведінки, попередження її розладів шляхом інтеграції наукових і професійних аспектів з метою поширення психологічної культури та мінімізації деструктивного впливу на стан здоров’я. Також дивізіон прагне об’єднати фахівців-психологів, що практикують та досліджують гармонійну, девіантну та розлади харчової поведінки інституційно і приватно, для сприяння провадженню практики, підвищення якості надання індивідуальної, подружньої, сімейної та групової психологічної допомоги різним верствам населення України.
Основні цілі дивізиону:
- Сприяти проведенню дослідницької діяльності та психодіагностики в галузі психології харчової поведінки та її розладів, профілактики розвитку девіантної харчової поведінки та психологічної корекції.
- Посприяти в здійсненні професійної підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, які надають психологічну допомогу людині з девіантною харчовою поведінкою та розладами харчової поведінки.
- Сприяти здійсненню професійної діяльності фахівців у сфері психології харчової поведінки та психологічної корекції людині з девіантною харчовою поведінкою та розладами харчової поведінки.
Завдання:
- Розробка та проведення навчальних програм з психології харчової поведінки та психологічного консультування і психотерапії при роботі з девіантною харчовою поведінкою та РХП.
- Організація та проведення профільних науково-практичних конференцій, семінарів, вебінарів та інших заходів.
- Організація та проведення відповідних лекцій, майстер-класів, курсів підвищення кваліфікації, а також організація супервізійної та інтервізійної підтримки фахівцям.
- Створення власних та участь у зовнішніх проектах з психології харчової поведінки: попередження розладів харчової поведінки, профілактика, корекція.
- Інформаційна підтримка професійної діяльності дослідників та практиків за умови, що їх діяльність спрямована на вивчення психології харчової поведінки, впливу девіантної харчової поведінки та її розладів на психіку окремої людини та/або соціальних груп, процесів та психологічної допомоги з використанням наукових методів корекції РХП.
План діяльності на 2020-2021 роки:
- Напрацювання пріоритетних напрямків діяльності;
- Розвиток професійної спільноти психологів та консультантів з харчової поведінки;
- Налагодження контактів з державними, громадськими, підприємницькими установами та організаціями;
- Налагодження контактів з вітчизняними та закордонними спеціалістами, професійними спільнотами, які працюють у сфері психології харчової поведінки;
- Напрацювання ефективних підходів та методів навчання психології харчової поведінки та психологічного консультування/психотерапії девіантної харчової поведінки;
- Організація та проведення відповідних лекцій, майстер-класів та тренінгів.
Модератор: Ольга Травенко
Дізнатися про формат приєднання до дивізионів та знайти посилання на форму можна ТУТ.