COVID19. Мережа психологічної допомоги

Що таке психологія?

У будь-якому довіднику ви знайдете інформацію про те, що це наука про людину, поведінку, свідомість. В дуже старому словнику знайдете, що це наука про душу. Як науці психології трохи більше 150 років – це небагато, втім насправді природа людини цікавила дослідників усіх часів та історичних періодів. Сучасна психологія – це не просто наука, яка вивчає індивідуальні відмінності. Сьогодні психологія – це можливість зробити цей світ краще. Сумніваєтеся? Давайте перевіримо. Як допомогти іншій людині, яка опинилася у складній життєвій ситуації? Як оптимізувати навчальний процес – розподіливши учнів за здібностями? Як обрати кращого пілота з 10 ідеальних претендентів? Як ідентифікувати маніпуляції у ЗМІ? Як виховати здорову та щасливу особистість?  Як зрозуміти національні особливості представників різних етносів? Як попередити кліматичні зміни та стимулювати людей бути більш еко відповідальними? Відповідь на ці та багато інших питань знає сьогодні психологічна наука.

Сучасна психологія пов’язана чи не з усіма сферами життя, наприклад, з освітою, медициною, професійним розвитком, військовою справою, юриспруденцією, економікою, рекламою, літературою, екологією. Тут краще зупинитися, бо перелічувати сфери можна добрих 2 години.

Чи доводилося вам чути від різних людей “я хороший психолог”. Для того щоб бути хорошим психологом обов’язково потрібно мати базову освіту та безперервний подальший професійний розвиток. Психологія – це не інтуїтивне, а наукове пізнання світу, саме тому наукова психологія немає нічого спільного з езотерикою, чакрологією (чи як там це називається), рейками, екстрасенсорикою. Як будь-яка наука, психологія оперує виключно доведеним знанням: фактами, законами, закономірностями та тенденціями.

Сайт, на якому ви знаходитися як раз про таку психологію, справжню та наукову. Цікаву, сучасну та дуже корисну для людства. Пам’ятаєте давньогрецьку легенду про Прометея, який передав людям вогонь. Знання – це вогонь, який може зробити життя людства кращим. Ми вважаємо, що це наукове психологічне знання. Це вогонь наших сердець, яким ми хочемо зігріти нашу країну та наше суспільство.

Ваша, Національна психолонічна асоціація