#Євросеместр / 30 листопада 2019: семінар «EuroPsy сертифікація в психології: зростання конкурентних можливостей для ЗВО та випускників»

Європейська федерація психологічних асоціацій
Національна психологічна асоціація
ДП «Український державний центр міжнародної освіти» МОН

 

Шановні колеги!

30 листопада 2019 р. запрошуємо вас до участі в семінарі «EuroPsy сертифікація в психології: зростання конкурентних можливостей для ЗВО та випускників», організованому Національною психологічною асоціацією України (єдиним національним представником Європейської федерації психологічних асоціацій) за підтримки ДП «Український державний центр міжнародної освіти» МОН та за участі голови Європейського комітету EuroPsy Розалін МакЕлвані.

Семінар покликаний познайомити вас з EuroPsy – системою засвідчення якості освіти випускників психологічних спеціальностей, яка здійснюється Європейською федерацією психологічних асоціацій (ЄФПА), діє вже в 24-х країнах Європи та передбачає таке:

  • процес оцінки компетентностей фахівця у контексті їх відповідності європейським професійним стандартам і практики у психології;
  • видачу сертифікату EuroPsy на підтвердження результатів оцінювання;
  • внесення фахівця у Європейський реєстр психологів EuroPsy.

Європейська федерація психологічних асоціацій, промотуючи та поширюючи EuroPsy сертифікацію, ставить такі цілі: встановлення стандарту якості професійної освіти і практики в психології; побудова освітньої психологічної мережи в Європі; покращення якості та доступності якісних психологічних послуг; розширення можливостей освітньої та професійної мобільності в Європі.

В ході семінару розкриватимуться такі питання:

  • Що таке EurоPsy сертифікація?
  • Які мінімальні освітні вимоги передбачає EurоPsy сертифікація та як українські ЗВО можуть сприяти їхньому забезпеченню?
  • Які компетентності необхідні фахівцям для отримання сертифікату?
  • Якими є процес та процедура сертифікації?

Долучення до освітніх стандартів EurоPsy є вагомим внеском у розвиток української вищої школи, який, зокрема, передбачає засвідчення якості освіти та зростання конкурентоспроможності українських університетів та випускників психологічних спеціальностей; сприяння освітній та професійній мобільності в Європі; створення сприятливого клімату для міжнародної освіти в Україні.

Семінар буде корисним для представників психологічних факультетів (зокрема, деканів, заступників деканів, завідувачів та заступників завідувачів кафедр), працівників навчальних та міжнародних відділів університетів, а також усіх осіб, зацікавлених в якості психологічної освіти в Україні.

Семінар відбудеться 30 листопада 2019 року за адресою м. Київ, вул. Кожум‘яцька 12, 4 поверх, Національна психологічна асоціація з 11:00 до 16:00.

Для участі в семінарі внесіть, будь-ласка, свої дані у форму за посиланням https://forms.gle/jvRFop4anPwzmrNx9.

Довідки за телефоном +380974037923 та елект. адресою viktoriyka.gorbunova@gmail.com (контактна особа – Вікторія Горбунова, член робочої групи НПА з впровадження EurоPsy в Україні, супервізор EurоPsy).

Сайт EurоPsy https://www.europsy.eu/

Реєстр фахівців EurоPsy https://www.europsy.eu/search-psychologist

This entry was posted in EuropeanSemester2019, event, npa