ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ

Як COVID-19 вплинув на ваше здоров’я та добробут? Що підтримувало і навпаки, що шкодило вашому психічному здоров’ю?

Міжнародна команда дослідників просить заповнити короткий опитувальник, щоб краще зрозуміти як коронавірус вплинув на нас та наше щоденне життя.

Вчені сподіваються з’ясувати, що підтримувало людей протягом цього часу і що могло спричинити більшу вразливість окремих осіб в сенсі їхнього добробуту.

Ваші відповіді допомогають краще розуміти що відбулось, відбувається та як підтримувати людей в такі непрості періоди.

За результатами проміжного скрінінгу відомо:
○ найважче було учасникам лишатися вдома у відповідності з вказівками уряду та утримуватись від зустрічей з друзями та родиною;
○ найбільше вони переймаються, що коронавірус може позбавити працездатності, а також можливості піклуватись про інших (в тому числі про домашніх улюбленців);
○ найактуальніше переживання зараз – організація шкільного навчання дітей, яке наразі суттєво обмежує батьків у можливості працювати та заробляти на життя.
○ найчастіші поради – достовірне інформування та боротьба з фейками; детальне пояснення необхідності усіх заходів без нагнітання та залякувань; посилення соціальної підтримки (навчання людей як підтримувати одне одного та посилення соціальних послуг для тих, хто цього потребує).

Долучайтесь до опитування – зробіть свій внесок у розуміння процесів та боротьбу з негараздами в нашій країні та світі.

Приділіть 15 хвилин вашого часу. Перейдіть за посиланням, щоб отримати більше інформації та дати відповіді.

https://southernhealthnhs.fra1.qualtrics.com/…/SV_9U2Rf9HgT…

Це дослідження проводиться в багатьох країнах світу під егідою Національної служби охорони здоров’я Великобританії (NHS).

This entry was posted in Uncategorized